MENÜ

İnsan Kaynakları

ANA SAYFA İNSAN KAYNAKLARI

DOĞUŞ FARMA İnsan Kaynakları

Bizi biz yapan; her şeyden önce, özveriyle çalışan profesyonel ekibimizdir.

Her yıl Doğuş Farma Ecza Deposu’nun iş hedeflerine uygun olarak, tüm çalışanlar yöneticileri ile birlikte, bağlı oldukları iş alanı ile ilgili fonksiyonel hedefleri ve bireysel gelişim planları doğrultusunda kişisel hedeflerini belirlerler. Yıl sonu performans değerlendirme toplantılarında , çalışanın hedefini gerçekleştirme durumu ile birlikte gelişim planı ve ihtiyaçları görüşülür.

Esnek organizasyon yapımız her çalışanın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve inisiyatif kullanmasına olanak tanır.

Amacımız, büyük başarıların altına DOĞUŞ FARMA ailesi olarak hep birlikte imzamızı atmak ve birlikte yükselmektir.İş Başvurusu

Tecrübeli Adaylar

Sektörde uzmanlaşmış profesyonel kişilerle birlikte çalışmak için tecrübeli adayları DOĞUŞ FARMA ailesine katmaya çalışılmakta ve bu kişiler için Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri uygulaması yapılmaktadır.


Tecrübesiz Adaylar

Yeniliğe açık, pozitif, işini hevesle ve tutkuyla yapan, eğitimin hayat boyu sürdüğüne inanan, iletişimi kuvvetli ve özgüveni yüksek adayları DOĞUŞ FARMA bünyesine katmak ve bu başarılı yolda birlikte ilerlemek için tecrübesiz adaylara da fırsatlar sağlanmaktadır.